Käed

Geelküüned

Nimetus Hind
Geelküünte paigaldus 30-35€
Geelküünte hooldus 25-30€


Parafiin

Nimetus Hind
Maniküür parafiiniga 32€
Parafiin kätele 15€

Spa Sensation Paraffin – unikaalne süvasoojendav ja -niisutav toime, leevendab lihas- ja liigesvalu. SPA meeleolu loob meeldiv ja lõõgastav lavendliaroom. Klient võib olla kindel, et selle hoolitsuse vahendid on spetsiaalselt talle. Koheselt on nahal tunda meeldivalt hellitavat ja rahustavat soojust.


Maniküür

Nimetus Hind
Maniküür lakiga/lakita 15€
Lakkimine  6€

Maniküür algab küüne kuju modelleerimisega, millele järgneb küünenahku pehmendav leotus. Küünenahkade töötlemine, niisutav ja pehmendav koorimine Alessandro Atlandi ookeani meresoola ja õli seguga. Peale koorimist kantakse kätele Alessandro toitev kätekreem kerge massaažiga.


Geellakk

Nimetus Hind
Geellakiga paigaldus või hooldus 25€
Geellaki eemaldamine 15€
Ühe küüne parandus 3€
Prantsuse stiilis geellakiga katmisel lisandub 3€

Geellakkide uudne koostis annab võimaluse katta küüsi sarnaselt küünte lakkimisega ja kuivatada LED-lambi all mõne minutiga. Tulemus püsib vähemalt kaks nädalat. Tehnoloogia on ohutu oma küünele, kuna geellakk eemaldatakse maha leotades. Sobib hästi ka pediküüriks. Eeliseks on püsivus ja kiire kuivamine.

Geellaki paigaldus

Geellaki paigaldus algab küüne kuju modelleerimisega, millele järgneb küünenahkade korrastamine , küüneplaadi karestamine, geellaki pealekandmine ja LED-lambi all kuivatamine. Käte koorimine ja kreemitamine kerge massaažiga.

Geellaki hooldus

Vana geellakk eemaldatakse leotamise meetodil, millele järgneb küüne kuju modelleerimine, küünenahkade korrastamine ja uue geellaki paigaldamine.